اکانت KINGDOM HEARTS III

اکانت KINGDOM HEARTS III

KINGDOM HEARTS III

جدیدترین ساخته ی SQUARE ENIX که مملو از خاطره های شیرین دوران کودکیمون بخصوص انیمیشن ها و کاراکترهایی که تا چندین سال از دیدنشون لذت میبردیم میباشید، این بازی به قدری شمارا غرق در دنیای فانتزی خود میکند که به کلی فراموش خواهید کرد که دیگر سن و سالتان به این بازی ها نمیخورد و به حالتی میرسید که اصلا این موضوع برایتان اهمیتی ندارد؛ ممکن است ساعت ها به این بازی زیبا بپردازید و هر لحظه از دیدن شخصیت های جدید که ممکن است خیلی هاشون را فراموش کرده باشید تعجب زده شوید.

قسمتی از داستان بازی در بخش پایینتر روایت شده و میتوانید مطالعه کنید.

300,000 تومان بدون مالیات.

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

با خرید این محصول شما می توانید تا 1,600 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

1 آمریکا
CUSA12031

سورا به‌تازگی در موقعیتی قرار گرفته که تقریبا تسلیم دنیای تاریکی شده است. در نتیجه ریکو که دوست سورا به‌حساب می‌آید، جدیدترین استاد استفاده از Keyblade به‌حساب می‌آید. وی بدون توجه به‌گذشته‌اش وارد تاریکی می‌شود. با این‌حال سورا وظیفه دارد تا جهان بازی را مدام بررسی کند و از این رو به منطقه‌ی Olympus Coliseum (از انیمیشن هرکولس) سفر می‌کند تا یک بار دیگر قدرت از دست رفته‌اش را به‌دست بیاورد.
۱۰ یا ۲۰ سال قبل از وقایع کینگدم هارتس، شخصی به نام زهانورت یک Keyblade قدرتمند به‌نام ایکس بلید را پیدا می‌کند. در جریان اتفاقاتی او یک ریفت میان سه کاراکتر به‌نام‌های ونتوس، ترا و آکوئا باز می‌کند. در ادامه آکوئا سعی می‌کند خراب‌کاری‌های سایرین را درست کند، اما در سرزمین تاریکی گرفتار می‌شود. از این رو ریکو و میکی ماوس وارد دنیای تاریکی می‌شوند تا او را نجات دهند.
در جریان پیدا کردن ایکس بلید توسط زهانورت، وی ونتوس را از دست می‌دهد و به همین دلیل ونتوس در داخل قلب سورا به کما می‌رود. از طرفی این اتفاق باعث به‌وجود آمدن یک بدل (کلون) به‌نام ونیتاس از ونتوس می‌شود و در این نسخه موانعی را سر راه سورا ایجاد می‌کند. در این میان اشاره کنم که زهانورت در اصل یک از شخصیت‌‌های منفی کینگدم هارتس 3 به‌حساب می‌آید.

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها