اکانت Far Cry New Dawn

اکانت Far Cry New Dawn

بازی Far Cry: New Dawn حدود 17 سال پس از انفجار بمب‌های هسته‌ای در مرحله پایانی Far Cry 5 رخ می‌دهد،و اما این بار شاهد دنیای آخرزمانی جدید خواهیم بود که باز هم گروهی بی‌رحم قدرت و کنترل را در دست گرفته‌اند که احتمالا تبدیل به دشمن شماره یک بازیکنان خواهند شد. این بازی قابلیت Co-Op دارد.

300,000 تومان بدون مالیات.

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

با خرید این محصول شما می توانید تا 1,200 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

1 آمریکا
CUSA13917

از ویژگی های این نسخه از بازی میتوان به تغییرات جزئی در گیم پلی و مهم تر از همه درجه بندی دشمنان اشاره کرد بدین صورت که شما مانند گذشته نمیتوانید با هر لولی که هستید به دل دشمن بزنید و این درحالی است که دشمنان شما دارای زره ها با درجات مقاومت متفاوتی میباشند که به جذاب تر شدن بازی کمک شایانی کرده است.

همچنین این نسخه با اینکه ادامه ی داستان قبلی یعنی فارکرای 5 میباشد اما نیازی به مطلع بودن از نسخه قبلی نمیباشد پس اگر نسخه قبلی را بازی نکردید نگران نفهمیدن داستان جدید نباشید و از همون ابتدا شما با یک دنیای جدید آشنا خواهید شد البته دوستانی که نسخه قبلی را بازی کردند متوجه خواهند شد که بعضی از کارکتر ها و مناطق بازی همانند نسخه قبلی میباشند و حتی افرادی که در فارکرای 5 کودک بودند الان شمارا در بعضی مراحل همراهی خواهند کرد که بسیار جالب میباشد.

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها