حراج! اکانت World War Z

اکانت World War Z

بازی World War Z یک بازی هیجانی و ترسناک و زامبی محور است که همانند فیلمی که با همین نام منتشر شده بود شاهد هجوم سیل عظیمی از زامبی های خطرناک که جهان را به سلطه خود دراورده اند هستیم

از ویژگی های جالب این عنوان میتوان به بازی با دوستان خود تا سقف 3 نفر دیگر پرداخت که تجربه این عنوان را بسیار لذت بخش میکند و همچنین سیستم ارتقاء اسلحه و سطح کارکترهای مختلف به خوبی در بازی پیاده سازی شده است.

65,000 تومان بدون مالیات.

50,000 تومان بدون مالیات.

با خرید این محصول شما می توانید تا 1,120 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

بازی World War Z محصولی از استودیو Saber Interactive است که در سبک اکشن و شوتر سوم‌‌شخص ساخته شده و در ۱۶ آوریل ۲۰۱۹ توسط کمپانی Focus Home Interactive و Mad Dog Games LLC برای کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت و سیستم‌عامل ویندوز منتشر شده است.
این بازی بر پایه کتابی با همین نام طراحی شده و دنیای آن از فیلمی که در سال ۲۰۱۳ از همین کتاب اقتباس شده بود، برگرفته شده است. World War Z داستان گروهی از بازماندگان حادثه‌ای است که در آن زامبی‌ها شهر‌های مسکو، نیویورک، اورشلیم و توکیو را فراگرفته‌اند.
در این بازی شما می‌توانید به صورت همکاری چهارنفره به مبارزه با سیل زامبی‌ها بپردازید. در گیم‌پلی سریع بازی شما داستان را دنبال کرده و با شخصیت‌های مختلفی در سراسر دنیا آشنا می‌شوید. کلیت بازی ماموریت محور بوده و موج زامبی‌ها راه شما را سد خواهد کرد. برای ادامه مسیر باید با استفاده از روش‌ها و تله‌های مختلف زامبی‌ها را نابود کنید.
این بازی در دسامبر سال ۲۰۱۷ به عنوان یک همکاری چهار نفره در رویداد Game Awards معرفی شد. منبع الهام اصلی این بازی فیلم World War Z است که در سال ۲۰۱۳ اکران شد و کارگردانی آن را Marc Forster بر عهده داشت.

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها