The Evil Within 2-PS4

وقایع بازی The Evil Within 2 چند سال پس از اتفاقات نسخه‌ی اول بازی به وقوع می‌پیوندد و باری دیگر شاهد حضور سباستین کاستلانوس به‌عنوان شخصیت اصلی داستان هستیم.

180,000 تومان بدون مالیات.

2 قلم

موجود

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

با خرید این محصول شما می توانید تا 720 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

2 اروپا
ترسناک-ماجراجویی
+18 سال
1 دیسک
Bluray DvD
Bethesda
اورجینال آکبند

بازی The Evil Within 2 شاهد بازگشت سباستین کاستلانوس به منظور یافتن و نجات دخترش لیلی از دنیای STEM خواهیم بود، ولی این‌بار جنگ اصلی با زمان است؛ زیرا دنیای STEM در حال فروپاشی است و در صورتی که سباستین برای یافتن دخترش عجله نکند، او را برای همیشه از دست خواهد داد. در تریلر جدید نیز سباستین در حال مبارزه با موجودات وحشتناکی به تصویر کشیده شده است که گروهی از آنها قصد تسخیر روح او را دارند و گروهی نیز تنها به نابود کردن سباستین فکر می‌کنند.

در طول این مسیر، سباستین از طیف گسترده‌ای از سلاح‌ها به منظور نابود کردن دشمنان استفاده خواهد کرد و از انواع سلاح‌های موجود در محیط نیز می‌توان به چاقو، مواد قابل اشتعال و مین‌های انفجاری اشاره کرد. بر اساس اعلام کمپانی بتسدا پیش‌خرید بازی The Evil Within 2 بسته‌ی The Last Chance را در اختیار می‌گذارد که محتویات آن به شرح زیر است:

  • The Burst Handgun: این سلاح منحصربه‌فرد تنها در بسته‌ی The Last Chance وجود دارد و گلوله‌های آن را می‌توان در بازی یافت یا به ساخت آن اقدام کرد.
  • تجهیزات ساخت و ساز: با استفاده از این تجهیزات می‌توان به ارتقای سلاح‌های موجود، ساخت مهمات اضافی و طراحی تله‌ها برای از پا درآوردن دشمنان اقدام کرد. شایان ذکر است که پیش‌خریدکنندگان از همان ابتدای بازی به این تجهیزات دسترسی خواهند داشت.
  • لوازم پزشکی: شما برای نجات جان لیلی باید زنده بمانید و این وسایل پزشکی برای سفر به اعماق دیوانگی به شما کمک خواهد کرد.

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها