اکانت قانونی FiFa 18

کمپانی الکترونیک آرتز رسما بازی FIFA 18 را تایید کرد. این کمپانی همچنین اعلام کرد که این شبیه‌ساز بازی فوتبال فصل دوم بخش داستانی Journey را شامل می‌شود که در آن شاهد وقایع و شخصیت‌های جدیدی خواهیم بود.

195,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

با خرید این محصول شما می توانید تا 980 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

1 آمریکا
ورزشی فوتبال
+4 سال
Ea Games
اکانت قانونی ps4

لازم به ذکر است که هرکدام از ظرفیت‌های این بازی، دسترسی‌های خاصی را به کاربر می‌دهد. لذا قبل از خرید، توضیحات تکمیلی درباره ظرفیت‌های مختلف را مطالعه بفرمایید.

برای خواندن آموزش و قوانین اکانت های قانونی شیده گیم اینجا کلیک کنید!


ویژگی های جدید فیفا ۱۸

بازگشت Journey Mode در فیفا ۱۸

EA همچنین تایید کرد که بخش داستانی بازی موسوم به Journey Mode در فیفا ۱۸ نیز ادامه خواهد داشت و وارد فصل دوم خود خواهد شد.

اندرو ویلسون، مدیر کمپانی EA چندی پیش در یک مصاحبه، بازگشت الکس هانتر در سری دوم Journey را تایید کرد و از وجود شخصیت ها و داستان جدید برای این قسمت از بازی سخن گفت.

Journey Mode یک بخش داستانی است که برای اولین بار در فیفا ۱۷ معرفی شد و سرگذشت پسر جوانی به نام الکس هانتر را روایت می کرد که مسیر تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه ای را می پیمود.

تغییر نام FIFA Ultimate Mode به ICON

در فیفا ۱۸ تیم رویایی فیفا (FIFA Ultimate Team) به ICON تغییر نام داده و دیگر مطابق قبل در انحصار ایکس باکس نخواهد بود و گیمرهای PS4 و PC نیز می توانند به این بخش فوق العاده جذاب دسترسی داشته باشند.

Icon ها در حقیقت کارت های بسیار نادر بازیکنان مطرح سال های گذشته دنیای فوتبال هستند که پیش از این تنها گیمرهای ایکس باکس به آن ها دسترسی داشتند.

همچنین نکته جالب دیگر در این خصوص افزوده شدن رونالدوی برزیلی به لیست بازیکنان Icon در فیفا ۱۸ است.

افزوده شدن لیگ چین به بازی

بر اساس اعلام EA لیگ چین که در چند سال اخیر به یک بنگاه بزرگ برای خرید بازیکنان حرفه ای تبدیل شده است، به طور رسمی به لیست لیگ های بازی افزوده خواهد شد.

همچنین افزوده شدن لیگ هند و لیگ دسته سوم آلمان نیز در فیفا ۱۸ محتمل به نظر می رسد.

نسخه های مختلف فیفا ۱۸

بر اساس اعلام EA، فیفا ۱۸ در سه نسخه مختلف عرضه خواهد شد که بنابه ویژگی ها که عموما به مد Icon مربوط می شوند، دارای قیمت های متفاوتی هستند.

کامل ترین نسخه فیفا ۱۸ نسخه آیکن (Icon Edition) می باشد که ۱۵ مهرماه یعنی سه روز پیش از عرضه رسمی بازی در اختیار پیش خرید کنندگان آن قرار خواهد گرفت.

قیمت این نسخه از بازی در اروپا حدود ۱۰۰ یورو تعیین شده است.

فیفا 18

نسخه بعدی بازی نسخه رونالدو (Ronaldo Edition) می باشد که دارای قیمت ۸۰ یورو در اروپا می باشد.

فیفا 18

نسخه بعدی فیفا ۱۸ نیز نسخه معمولی (Standard Edition) می باشد که قیمتی برابر با ۶۰ یورو خواهد داشت.

فیفا 18

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها