Call of Duty: Infinite Warfare - PS4

هنگامی که استودیو اینفینیتی وارد جدیدترین قسمت از سری بازی‌های Call of Duty را معرفی کرد، خیلی‌ها یاد دو قسمت اخیر این سری به نام‌های Advanced Warfare و Black Ops III افتادند. طی این سال‌ها کمپانی اکتیویژن منبع پول را در بازی‌هایی که در آینده رخ می‌دهند می‌بیند. اما به نظر می‌رسد Call of Duty Infinite Warfare قرار است بیشتر از شماره‌های قبل پا به آینده بگذارد و با محیط‌های جدید، سفینه‌های فضایی و سربازهای رباتیک ما را به آینده‌ای دورتر ببرد

70,000 تومان بدون مالیات.

2 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

با خرید این محصول شما می توانید تا 280 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

2 اروپا
اکشن اول شخص شوتر
+18 سال
1 دیسک
Dvd BluRay
Activision
اصل اوریجینال آکبند

جنگ های بی نهایت (Infinite Warfare) نام سری جدید بازی پر طرفدار کال آف دیوتی (Call of Duty) می باشد. این عنوان مانند سابق در سبک اول شخص و شوتر است. کال آف دیوتی یکی از برترین ها در این سبک می باشد و طرفداران بی شماری در سطح جهان دارد. در جنگ های بی نهایت شاهد نبرد بین انسان و موجودات فضایی نیستیم ولی نبردها در کهکشان انجام می شود و این به معنای زمان دوری از امروز است، زمانی که انسان ها به راحتی در سطح کهکشان رفت و آمد می کنند و دیگر جنگ انسان ها برای تصاحب سیاره های دیگر صورت می گیرد. درباره ی این بازی تا به حال نقد های زیادی در سایت ها نوشته شده است و ما سعی کرده ایم در این مطلب از نگاهی بی طرفانه به بازی نگاه کنیم و تنها قصد داریم شما را با ابعاد مختلف بازی آشنا کنیم. در ابتدا بازی در سیاره ی زمین آغاز می شود و تا حدودی گیمر با فضای بازی و نحوه ی عملکرد کلید ها آشنا می شود و پس از آن مورد حمله قرار می گیریم و نحوه ی عملکرد اسلحه و تیراندازی را آموزش می بینیم و پس از آن توسط یک هواپیمای جنگی به فضا سفر می کنیم. در نسخه های اولیه کال آف دیوتی به هیچ وجه تسلطی بر این گونه وسایل وجود نداشت و به طور کلی سیستم بازی همیشه با رشد روبه رو بوده است البته نه به منظور نحوه ی استفاده از ابزار آلات جنگی زیرا که در بعضی از سری ها اصلا نیازی برای تسلط بیشتر ما وجود ندارد و این نشان از افت گیم پلی بازی نیست.

جنگ های بی نهایت به زمانی بر می گردد که پیشرفت علمی بشر به میزانی رسیده است که در سیاره مریخ سکونت یافته و تعداد زیادی از انسان ها در این سیاره متولد شده اند و دیگر زمین را سرزمین مادری خود نمی دانند و به فکر حکومتی مستقل هستند که به شکل دیکتاتوری اداره می شود. این افراد به باور نژادپرستانه ای می‌رسند که خودشان را از مردم زمین برتر می دانند و تصمیم می‌گیرند تا اقدام به مبارزه با ساکنان زمین کرده و آن‌ها را از میان بردارند. اینفینیتی وارفار از یک داستان اصلی بهره می برد و طی آن باید به قلمرو اصلی نیروهای دشمن وارد شوید که به دلیل آنکه نبردها در فضا اتفاق می افتد دیگر شاهد یک نقشه ی از پیش آماده شده نیستیم و از طریق سیاه چاله ها نیرو ها وارد کهکشان می شوند که به همین دلیل باید در نبرد خودتان دارای یک برنامه باشید. کارگردانان این بازی برای آنکه برنامه ریزی نبردها را به ما بدهند یک میز کنترل جنگ در سفینه ی ما قرار داده اند و بر روی این میز کل کهکشان و سیاره هایش را رصد می کنیم و به طور دلخواه با نیروهای متجاوز مقابله می کنیم. که همین بخش از بازی یکی از تجربه های تلخ انجام این بازی است زیرا که در این بخش اکثر نبردهایی که انجام می دهیم توسط جنگنده است و به جز بخش های کوتاهی ما از هواپیمای خودمان خارج نمی شویم. البته که این مورد در ابتدا جذابیت زیادی برای طرفداران این سبک بازی دارد اما به مرور زمان وقتی که متوجه امتداد مسیر به این شکل می شویم مایوس و دلسرد از ادامه ی بازی می شویم.

در این بازی نام کاراکتری که ما تحت عنوان او به بازی مشغول می شویم نیک ریس با عنوان نظامی کاپیتان است و ما جزو نیروهای S.C.A.R وارد داستان بازی می شویم. در کنار ما کاراکترهای دیگری هم حضور دارند که اصلی ترین آنها یک ربات به نام اتان و یک زن به نام نورا سلتر است که او از نیروهای لبنانی و از اعضای تیم S.C.A.R است. سلتر در نبردهایی که در ابتدای بازی توسط جنگنده انجام می دهیم تنها یار ما است و به همراه او از سفینه خارج می شویم. ما در این بازی با یک گروه دیگر تحت عنوان SATO همکاری می کنیم که کاپیتان نظامی آنها، کاراکتر عمر از نیروهای انگلیسی است و در چند مرحله نیز تحت فرمانده ای او وارد نبرد می شویم.
//در اینجا به منظور فاش نکردن داستان بازی و کاهش جذابیت آن از بازگو کردن سرنوشت این کاراکتر ها خودداری می کنیم.

شخصیت دهی به کاراکترها مانند سایر بازی های کال آف دیوتی به خوبی انجام نمی شود و دیگر حس تیمی ای که در سری های قبل شاهد آن بودیم را نداریم و تنها نکته ی مهم ریاست ما بر سفینه است که در امتداد خط داستانی اتفاق می افتد. پرداختن به کاراکترهای بازی به قدری پر اشتباه است که کاراکتر منفی داستان به نام سلن کوخ تنها در بخش های انیمیشنی حضور دارد البته این کاراکتر توسط کیت هرینگتون، بازیگر محبوب نقش جان اسنو در سریال بازی تاج و تخت ساخته شده است و شاید دلیل این حضور کم رنگ هزینه های بالا برای ساخت بخش های بیشتر باشد. به طور کل بخش انیمیشنی این بازی بسیار قوی است و برای تولید آن زمان زیادی صرف شده است. این انیمیشن به جذاب تر شدن خط داستانی بازی کمک شایانی کرده است. کاراکتر های بازی عموماً نمونه ی واقعی دارند و از روی چهره ی واقعی بازیگر ها ساخته شده اند.

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها