Injustice 2-PS4

بازی Injustice 2 یک بازی مبارزه‌ای است که توسط استودیو NetherRealm ساخته و توسط کمپانی Warner Bros. Interactive Entertainment عرضه می‌شود. این بازی دنباله بازی Injustice: Gods Among Us است که در سال 2013 عرضه شد و برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و اکس باکس وان عرضه شده است. همانند عنوان قبلی، یک اپلیکیشن نیز به همراه بازی، برای iOS و اندروید عرضه شده است.

95,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

با خرید این محصول شما می توانید تا 380 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

2 اروپا
اکشن مبارزه ای
+18 سال
1 دیسک
DVD BluRay
Warner Bros. Interactive Entertainment
اورجینال آکبند

هسته اصلی بازی مانند عنوان قبلی است و برخی از عناصر بازی تغییر کرده‌اند. در این بازی، سیستم جدید تجهیزات معرفی شده که شامل آیتم‌هایی است که بعد از مسابقه به گیمر اعطا می‌شود و شامل لباس‌های مختلف و تجهیزات است که در شخصی سازی کاراکتر و تغییر قدرت‌های آن، کاربرد دارند. داستان بازی درباره بتمن و گروه اوست که سعی می‌کنند تا دنیا را پس از دستگیری سوپرمن بازسازی کنند و در عین حال باید با گروهی از شریران به نام جامعه و موجودی خطرناک به نام Brianiac مبارزه کنند.
بازی Injustice 2 در سال 2016 توسط استودیو NetherRealm و کمپانی Warner Bros. Interactive Entertainment معرفی شد. به گفته سازندگان، هدف آن‌ها این بوده که المان‌های نقش آفرینی را وارد بازی‌های مبارزه‌ای کلاسیک کنند. اد بون نیز سعی کرده تا المان‌های بازی‌های شوتر چند نفره، مانند شخصی سازی، ساخت کاراکتر، سیستم غنائم و لول آپ را به بازی اضافه کند که نتیجه آن، سیستم تجهیزات بازی است.
گیم پلی
همانند عنوان قبلی، در بازی Injustice 2 نیز شاهد تعامل کاراکترها با محیط، تغییر زمین بازی و ویژگی‌های مخصوص هر کاراکتر هستیم. همچنین، تمام کاراکترها دارای یک نوار ویژه هستند که بعد از پر شدن، به آن‌ها اجازه می‌دهد تا حرکت ویژه‌ای را اجرا کنند که مقدار زیادی از جان حریف را کم می‌کند.
در بازی Injustice 2، سیستم تجهیزات معرفی شده است و گیمر بعد از بردن هر بازی، تعدادی آیتم دریافت خواهد کرد. برخی از این آیتم‌ها برای تغییر ظاهر و شخصی سازی قهرمانان بازی هستند و برخی دیگر قدرت کاراکترها را افزایش می‌دهند. هر چند که بازی دارای سیستم مچ میکینگ مخصوص است، اما گیمر می‌تواند برای بازی‌های چند نفره، سیستم تجهیزات را غیر فعال کرده و تنها از گزینه‌های شخصی سازی استفاده کند.
ارز درون بازی Source Crystal نام دارد که از آن می‌توان برای خریداری Transform Gear یا تجهیزات شخصی سازی در بازی استفاده کرد. و اگر یک گیمر با یک کاراکتر به لول 20 رسیده باشد، با استفاده از Source Crystal می‌تواند کاراکترهای دیگر را نیز لول آپ کند. یکی از راه‌های به دست آوردن Source Crystal، خرید درون برنامه‌ای است.
همچنین، بازی دارای بخش Multiverse است که شامل مبارزات متعدد با شرایط فراوان است و بخش Living Towers بازی Mortal Kombat X را تداعی می‌کند.

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها