Uncharted: The Lost Legacy-PS4

بازی Uncharted: The Lost Legacy، یکی از مورد انتظارترین بازی‌های امسال است. آن هم زمانی که دیگر خبری از نیتن دریک دوست داشتنی نیست و این بار هدایت شخصیت کلوئی فریزر را در دست خواهیم گرفت.

175,000 تومان بدون مالیات.

161,000 تومان بدون مالیات.

1 قلم

با خرید این محصول شما می توانید تا 644 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

2 اروپا
+16 سال
1 دیسک
Bluray DvD
Naughty Dog
اورجینال آکبند

ماجراهای این بازی پس از اتفاقات بازی Uncharted 4 رخ می‌دهد و گیمرها دو شخصیت نادین و کلویی را در این بازی مشاهده می‌کنند. نادین شخصیتی بود که برای اولین بار در آنچارتد ۴ آن را مشاهده کردیم و کلویی هم در آنچارتد ۲ حضور داشت. قهرمان اصلی این بازی کلویی خواهد بود که به همراه نادین قصد پیدا کردن یک گنجینه قدیمی را دارند. تریلر جدیدی که از این عنوان منتشر شده سرشار از صحنه‌ّهای سینمایی هیجان‌انگیز است که قطعا برای بسیاری از گیمرها جذاب خواهد بود. گیم‌پلی بازی از ویژگی‌های داینامیک بسیار زیادی تشکیل شده که این موضوع را در مبارزه‌ها و گشت و گذار در محیط مشاهده خواهید کرد. همچنین معماهای مختلفی هم برای بازی طراحی شده‌اند. گفته شده آنچارتد جدید از گرافیک بسیار خوبی هم بهره می‌برد که قطعا همه را تحت تاثیر قرار میدهد.

در این بازی دیگر خبری از نیتن دریک، قهرمان معروف این مجموعه بازی‌های نیست و گیمرها ماجراهای کاملا جدیدی را تجربه خواهند کرد.

ببخشید من بازی خریدم چند شنبه میفرستین ؟

اقا دمتون گرم از کی سفارش ها رو میفرستین ؟

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها