سوالات متداول

سوالات متداول
 • اکانت قانونی چیست؟     اکانت های قانونی اکانت هایی هستند که به صورت اختصاصی توسط وبسایت شیده گیم ساخته شده اند و با گیفت کارت قانونی لایسنس بازی ها داخل اکانت خریداری شده اند.

 • اکانت قانونی ظرفیتی چیست؟     اکانت های قانونی میتوانند هم زمان توسط سه شخص با دسترسی های متفاوت استفاده شوند که این کار کاملا قانونی بوده و تحت هیچ شرایطی دستگاه شما بن نخواهد شد.

 • گارانتی و ضمانت اکانت ها به چه صورت است؟ تمامی اکانت های ظرفیت دوم و سوم (اعم از اکانت های معمولی و اکانت با قابلیت بازخرید) دارای گارانتی و ضمانت بدون محدودیت زمانی میباشند .

 • ظرفیت اول چیست؟    این نوع ظرفیت که به ظرفیت آفلاین نیز شناخته میشود شرایط استفاده ی پیچیده تری دارند بدین صورت که پس از خرید این ظرفیت تنها 24 ساعت مهلت نصب دیتا بازی را خواهید داشت و بعد از نصب دیتا و انجام مراحل فعالسازی باید دسترسی کنسول به اینترنت را برای همیشه قطع کنید و اگر به اینترنت وصل شوید بازی قفل میشود

  • اگر به اینترنت وصل شویم کنسول بن میشود؟     خیر، تحت هیچ شرایطی کنسول شما بخاطر اکانت های قانونی بن نمیشود زیرا سونی و حتی مایکروسافت تنها درصورت هکی بودن اکانت ها و شکایت صاحب اصلی کنسول های متصل به اکانت را طی چندین اخطار بن میکند.

  • هنگام نصب بازی ظرفیت اول جدید آیا بازی های قبلی قفل میشوند؟     درحالت عادی اگر قصد خرید اکانت ظرفیت اول جدید دارید باید این نکته را در نظر بگیرید که بازی های ظرفیت اول قبلی شما قفل خواهند شد و چون که ظرفیت های اول شامل گارانتی نمیشوند امکان بازکردن قفل وجود ندارد و به همین دلیل به شما توصیه میشود که هنگام خرید اکانت ظرفیت اول تمام بازی های مورد نظرتان را همزمان خریداری کنید و پس مدتی دوباره یک سری بازی جدید نصب کنید.

 • ظرفیت دوم چیست؟    این نوع ظرفیت نسبت به ظرفیت های دیگه قیمت بالاتری دارد و به ظرفیت آنلاین و آفلاین نیز معروف میباشد و میتوانید بعد از انجام مراحل نصب، بازی را از طریق اکانت شخصی خودتون اجرا کنید و حتی با دوستان خودتون آنلاین بازی کنید و تروفی های بازی را برای اکانت خودتون دریافت کنید درست به مانند دیسک بازی.

  • آیا میتوانم چندتا بازی ظرفیت دوم همزمان داشته باشم؟     بله هیچ محدودیت برای نصب بازی های ظرفیت دوم برایتان وجود ندارد و هرتعداد که بخواهید میتوانید تهییه کنید البته برای کنسول سونی نهایت تعداد اکانت 16 تا میباشد که مطمئنا تاثیر آنچنانی برایتان نخواهد داشت.

 • ظرفیت سوم چیست؟     این نوع ظرفیت که به عنوان ظرفیت آنلاین شناخته میشود فقط قابلیت اجرای بازی داخل خود اکانت را دارد به عنوان مثال اگر شما ظرفیت سوم بازی اسپایدرمن را خریداری کنید بعد از وارد شدن به اکانت تنها اجازه ی استفاده از بازی را داخل اکانت شیده گیم دارید و نمیتوانید بازی را روی اکانتی دیگر تجربه کنید ( ویژگی ایی که در ظرفیت اول و دوم قابل اسفاده است).

 • آیا میتوانم بعد از دریافت مشخصات اکانت، رمز عبور را تغییر دهم؟     خیر، تحت هیچ شرایطی نباید مشخصات اکانت تغییر کند حتی اگر به مشکلی برخورد کردید حتما باید با پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکلتان را برطرف کنیم زیرا هرگونه دستکاری در مشخصات اکانت باعث ازبین رفتن گارانتی شما میشود و دلیل تخلف بودن این کاری این است که شما مالک اکانت نیستید بلکه اجازه ی استفاده از اکانت را دارید و به صورت همزمان دو نفر دیگر از اکانت استفاده میکنند و شما نمیتوانید مشخصات شخصی خودتان را داخل اکانت های شیده گیم ثبت کنید.

 • اکانت معمولی با اکانت با قابلیت بازخرید چه تفاوتی دارد؟

تمامی اکانت های ظرفیت دوم و سوم که قابلیت بازخرید دارند قیمتشان از ظرفیت های معمولی معادلشان بیشتر است و دلیل آن به این خاطر است که اکانت های با قابلیت بازخرید بلافاصله پس از درخواست شما توسط سایت با کارمزد 15% از شما خریداری میشود (برای این کار باید از طریق تلگرام درخواست فروش کنید.) ولی اکانت های معمولی بلافاصله خریداری نمیشوند بدین صورت که شما میتوانید درخواست فروش خود را به ما ارائه دهید و ما بازی را در سایت برایتان موجود میکنیم و پس از فروش کارمزد حدود 20 هزار تومان از قیمت فروش کسر میشود و همچنین میتوانید خودتان بازی را بفروشید که در سوال بعدی به چگونگی آن میپردازیم

 • فروش بازی به چه صورت است؟ (چگونه میتوانم بازی ایی که از سایت خریدم را دوباره بفروشم؟)

فروش بازی در سایت به دو صورت انجام میشود :

1. فروش مستقیم به سایت : این نوع فروش فقط برای عضو های طلایی سایت امکانپذیر میباشید؛ بدین صورت که درخواست فروش اکانت را به پشتیبانی تلگرام اعلام کرده و پس انجام مراحل لازم بازی به قیمتی معادل 85% قیمت فروش از شما خریداری میشود؛ یعنی با کسر کارمزد تنها 15% و مبلغ مورد نظر طی 24 ساعت به حساب شما واریز میگردد.

2.فروش غیر مستقیم : این نوع فروش همانند تمامی سایت ها و کانال های تلگرامی معتبر صورت میگیرد و کارمزد مشخص 20 هزار تومن از قیمت فروش کسر میشود. توجه داشته باشید در صورتی که خواهان فروش فوری باشید وبسایت شیده گیم هیچ گونه مسئولیتی در قبال مدت زمان انجام این فراید برعهده ندارد و اکانت ها با توجه به زمان ثبت درخواست فروش، اولویت بندی میشنود و به محض به فروش رسیدن محصول، در خصوص انجام فرایند های لازم برای انتقال مشخصات با شما در تلگرام تماس گرفته میشود و مبلغ مورد نظر طی 24 ساعت ارسال میگردد.

 • آیا میتوانم بازی را شخصا آگهی کنم و بفروشم؟

بله میتوانید این کار را انجام دهید ولی به شرطی که خریدار جدید با قوانین سایت شیده گیم آشنایی کامل داشته باشد و به اطلاع ایشان برسانید که فقط یکی از ظرفیت های اکانت را خریداری کرده اند نه تمام اکانت و حتما برای انتقال اکانت با پشتیبانی ما داخل تلگرام تماس بگیرید و شخص خریدار با در ارتباط باشد. در اینصورت کارمز 15% کسر نمیشود و تنها مبلغ 15 الی 20 هزارتومن پرداخت میکنید.

2 نظرها

  • Avatar
   محمد
   ژوئیه 22, 2019

   بعد از پرداخت اکانت کی تحویل داده میشه

  • Avatar
   Sattar
   اوت 24, 2019

   مشخصات اکانت از طریق ایمیل فرستاده میشه ؟

پاسخ

* نام:
* ایمیل: (منتشر نشده)
   وب سایت: (آدرس سایت باhttp://)
* توضیح:
وارد کردن کد