• 1

  خرید بازی و کنسول

  خرید بازی ps4 و xbox one

  خرید بازی pc

  خرید گیفت کارت psn و استیم والت

  خرید دیتای بازی ps4 و خرید اکانت ps4

  فروشگاه شیده گیم عرضه کننده انواع بازی های کامپیوتری ps4 و xbox و pc و خرید کنسول px4 و Xbox  و لوازم جانبی و خرید گیفت کارت های استیم و psn و Xbox live

 • 1

  خرید بازی و کنسول

  خرید بازی ps4 و xbox one

  خرید بازی pc

  خرید گیفت کارت psn و استیم والت

  خرید دیتای بازی ps4 و خرید اکانت ps4

  فروشگاه شیده گیم عرضه کننده انواع بازی های کامپیوتری ps4 و xbox و pc و خرید کنسول px4 و Xbox  و لوازم جانبی و خرید گیفت کارت های استیم و psn و Xbox live

 • 1

  خرید بازی و کنسول

  خرید بازی ps4 و xbox one

  خرید بازی pc

  خرید گیفت کارت psn و استیم والت

  خرید دیتای بازی ps4 و خرید اکانت ps4

  فروشگاه شیده گیم عرضه کننده انواع بازی های کامپیوتری ps4 و xbox و pc و خرید کنسول px4 و Xbox  و لوازم جانبی و خرید گیفت کارت های استیم و psn و Xbox live

قوانین و آموش اکانت های قانونی فروشگاه شیده گیم

قوانین و آموش اکانت های قانونی فروشگاه شیده گیم

قوانین استفاده از اکانت های قانونی شیده گیم

 • ساعت کاری فروشگاه از ساعت 10:00 تا 20:00 روزهای غیرتعطیل می باشد.
 • تمامی سفارش ها طی 10 دقیقه تا 72 ساعت کاری از طریق بخش رهگیری سفارش در منوی اصلی سایت تحویل خواهد شد.
  • فروشگاه شیده گیم بازی های دیجیتالی را برای تمامی کنسول ها بصورت قانونی، با ریجن یک و در قالب اکانت به مشتریان ارائه می دهد.
  • کد موبایل برای وارد شدن به هر اکانت فقط دوبار ارائه میشود و بعد از ان اگر به هر دلیلی نیاز به کد جدید داشتین فروشگاه مسئولیتی به دلایل امنیتی اکانت ها قبول نمیکند.
  • ظرفیت های دوم و سوم به عنوان ظرفیت های اصلی با قیمت و خدمات مشابه در اختیار خریداران قرار می گیرند.
  • ظرفیت اول به عنوان ظرفیت جانبی برای برخی از بازی ها با خدمات محدود و قیمت پایین تر از ظرفیت های اصلی ارائه می شود.
  • در صورت اقدام فروشگاه برای فروش ظرفیت اول بازی ها، مالکان ظرفیت دوم موظف به همکاری با ما می باشند.
   • اکانت کامل برای PS4 شامل ظرفیت های دوم و سوم و برای Xbox One شامل ظرفیت های دوم و عادی می باشد.
   • خریداران ظرفیت اول و آفلاین برای PS4 و Xbox One قبل از خرید اکانت در فروشگاه، ملزم به تهیه دیتا می باشند.
   • پیش فروش بازی ها برای دسترسی همزمان با عرضه جهانی به بازی ها می باشد
   • رمز اکانت  از سوی فروشگاه به دلایل متعدد، وجود دارد، در چنین مواقعی برای دریافت رمز جدید با پشتیبانی در ارتباط باشید.

    اگر هر اقدامی که باعث شود اکانت از طرف سونی Ban شود (ماننده تغییر رمز یا وارد کردن یک ظرفیت در چند کسنول) خسارت یک اکانت کامل از مشتری گرفته میشود!
   • اکانت های ما همه با گیفت کارت قانونی و مراحل و اطلاعات قانونی ساخته میشود اگر به هر دلیلی اکانت Ban شود از طرف سایت Sony  به دلایل تحریم یا هر گونه مورد مشابه سایت ما هیچ مسئولیتی در قبال هزینه و اکانت ندارد.(سایت ما یک واسطه برای ساخت اکانت قانونی هست) ضمانت یک سال اکانت های ظرفیت سوم و دوم فقط در مورد قفل شدن یا عوض شدن رمز یا مشکلت دیگر به جز Ban از طرف Sony میباشد !

  توجه فرماید قبل از خرید قوانین را کاملا مطالعه کرده چون با انجام خرید یعنی شما قوانین را کاملا پذیرفته اید!

متن زیر که آموزش اکانت های قانونی و استفاده از آن ها را نوشته حتما با دقت بخوانید !

آموزش اکانت‎های قانونی PSN

قبل از مطالعه ادامه این مطلب، این را بدانید که ظرفیت‎ها هیچ ارتباطی با غیرقانونی بودن یک اکانت ندارند. تمامی اکانت‎های پلی‎استیشن دارای سه ظرفیت هستند و هر کدام از این ظرفیت‎ها قابلیت‎ها و دسترسی‎هایی را در اختیار کاربران قرار می‎دهند و به آنان اجازه می‎دهند از محتویات اکانت مورد نظر استفاده کنند.

درباره اکانت‎های ظرفیت اول

این نوع اکانت‎ها قیمت کمتری نسبت به ظرفیت‎های دیگر دارند. اکانت‎های ظرفیت اول شامل گارانتی نمی‎شوند و درصورت اتصال کنسول به اینترنت نیز ممکن است محتویات داخل اکانت بعد از مدتی قفل شوند. به طوری که یک علامت قفل در کنار بازی‎های دانلود شده از اکانت مورد نظر ظاهر خواهد شد.

آموزش استفاده .بخش اول :برای استفاده از این نوع اکانت‎ها باید (1) اکانت را بر روی کنسول خود ثبت کنید (2) سپس وارد بخش Settings شده و به بخش PSN رفته و گزینه Activate as your Primary System را انتخاب کرده و در نهایت Activate را انتخاب کنید. (3) سپس گزینه Restore License را نیز در همان بخش انتخاب کنید و بعد از این کار (4) به بخش Library رفته و بازی‎های موجود در اکانت رو در لیست دانلود خود قرار دهید (5) و سپس دوباره به بخش Settings » PSN رفته و گزینه اول، یعنی Sign-out را انتخاب کنید.

بخش دوم؛ قرار دادن یک Passcode آفلاین بر روی User

این معلوم است که ما نمی‎دانیم سیستم بررسی یک بازی در حالت آنلاین چگونه است. به همین دلیل است که باید حتما از اکانت Sign-out کرد تا امکان بررسی لایسنس بازی کم شود. اما با قرار دادن یک Passcode نیز می‎توانید این احتمال را بسیار بالاتر ببرید. جهت انجام این کار، مراحل زیر را طی کنید.

 1. به صورت آفلاین وارد اکانت ظرفیت اول خریداری شده شوید.
 2. حالا به Settings/Users/User Settings بروید.
 3. گزینه Passcode Management را انتخاب نموده و یک رمز برای User بگذارید.
 4. در نهایت کار را ذخیره کرده و از اکانت بیرون بیایید.

درباره اکانت‎های ظرفیت دوم

اکانت‎های ظرفیت دوم دسترسی کاملی را در اختیار کاربران قرار می‎دهند. این نوع اکانت‎هابر خلاف اکانت‎های ظرفیت اول گارانتی یک سال را در اختیار خریدار قرار می‎دهند و در هیچ صورت غیرفعال نمی‎شوند. همچنین اکانت‎های ظرفیت دوم قابل فروش هستند. یعنی بعد از استفاده از اکانت می‎توانند جهت فروش آن با فروشنده اصلی اکانت هماهنگ کنید.

آموزش استفاده :برای استفاده از این نوع اکانت‎ها باید (1) اکانت را بر روی کنسول خود ثبت کنید (2) سپس وارد بخش Settings شده و به بخش PSN رفته و گزینه Activate as your Primary System را انتخاب کرده و در نهایت Activate را انتخاب کنید. (3) سپس گزینه Restore License را نیز در همان بخش انتخاب کنید و بعد از این کار (4) به بخش Library رفته و بازی‎های موجود در اکانت رو در لیست دانلود خود قرار دهید (5) و سپس دوباره به بخش Settings » PSN رفته و گزینه اول، یعنی Sign-out را انتخاب کنید و با ای دی خود وارد بازی شوید چه برای آنلاین بازی کردن و چه بای آفلاین بازی کردن در غیره اینصورت اخاطر خواهید گرفت!

درباره اکانت‎های ظرفیت سوم

اکانت‎های ظرفیت سوم از بسیاری از ابعاد مانند اکانت‎های ظرفیت دوم هستند. این نوع اکانت‎ها دارای گارانتی یک سال هستند و همچنین امکان فروش دوباره آن‎ها نیز فراهم است. اما بر خلاف اکانت‎های ظرفیت دوم و ظرفیت اول که قابلیت Activate دارند، اکانت‎های ظرفیت سوم این قابلیت را ندارند؛ بنابراین باید تنها با اکانتی که حاوی بازی است بازی کنید. یکی دیگر از ویژگی‎های اکانت‎های ظرفیت سوم نیز این است که برای استفاده از بازی‎های خریداری شده با آن‎ها باید بصورت دائم آنلاین باشید. لازم به ذکر این که آنلاین بودن برای استفاده از این بازی‎ها هرگز از حجم اینترنت شما کسر نخواهد کرد.

آموزش استفاده :برای استفاده از این نوع اکانت‎ها باید (1) اکانت را بر روی کنسول خود ثبت کنید(موقع ثبت ممکن است به شما هشداری بدهد ماننده عکس زیر که حتما باید گزینه Dont Change را بزنید در غیره این صورت به شما اخطار داده خواهد شد و ذفعه بعد اکانت غیره فعال خواهد شد !) و (2) وارد بخش Library شوید و بازی‎های موجود در اکانت را درون لیست دانلود قرار دهید (3) سپس به بخش Settings » PSN رفته و گزینه Restore License را انتخاب نمایید. (4) از این پس می‎توانید درون این اکانت بصورت دائمی از بازی‎های موجود در آن استفاده کنید.

 
آپدیتت برای ظرفیت سوم :دوستان براى اينكه بتونيد با ظرفيت ٣ بازی تو اكانت خودتون افلاين بازى كنيد ابتدا وارد اكانت ظرفيت ٣ بشيد
سپس از طريق اكانت بازى رو اجرا كنيد
پس از امدن صفحه لويدينگ بازى
دكمه PS را نگه داريد از پد سمت چپ وارد قسمت  power شويد و دكمه  سويچ يوزر رو انتخاب و وارد اكانت خود شويد.
اينطورى بازى بر روى اكانت شما مياد
براى افلاين بازى كردن هم پس از ورود به بازى نت رو قطع كنيد
حدود يك ساعت بدون هيچ مشكلى بازى ميتونيد بكنيد بدون نت بعد از يك ساعت در بالاى صفحه ارورى مياد كه مينويسه تا ٥ دقيقه ديگر لازم است لايسنس بازى چك شود.
فقط كافيه دوباره يك دقيقه به نت وصل شيد تا لايسنس چك شود و دوباره افلاين شين .
موفق باشيد❤️

4 نظرها

  • Avatar
   mojtaba
   دسامبر 2, 2017

   اقا سلام, یه سوال داشتم از خدمتتون اینکه من الان به فرض مثال چنتا بازیه ظرفیت 1 از شما گرفتم, بعد میخوام سیستم ps4 آپدیت کنم. داستان چجوری میشه؟ به اینترنت وصل بشم بازیام قفل میشه؟(بدون اینکه داخل بازی یا اکانت خریداری شده باشم)

   • Avatar
    ADMIN
    دسامبر 9, 2017

    سلام قبلش باید اپدیت کنید وگرنه وقتی به اینترنت وصل شدید اکانت ها قفل میشه !

  • Avatar
   بهزاد
   دسامبر 11, 2017

   سلام ۱. اکانت ظرفیت ۲ بهترین نوع اکانته درسته؟ ۲.بعدا دوباره اکانت رو از ما میخرید؟ تنها در صورتی این اکانت ها به صرفه هست که مجدد خریداری بشه

  • Avatar
   saeed
   دسامبر 13, 2017

   سلام وقت بخیر من قصد خرید اکانت pes2018 ظرفیت سوم دارم فقط ی سوال الان اینو خریدم اما بعد مدتی شاید خواستم ی بازی دیگه بخرم اینجا ایا مجبورم از اون اکانتم بیام بیرون وارد این بشم یا نه اون جای خود این جای خود؟ لطفا راهنماییم کنین تشکر

پاسخ

* نام:
* ایمیل: (منتشر نشده)
   وب سایت: (آدرس سایت باhttp://)
* توضیح:
وارد کردن کد