اکانت قانونی The Crew 2

اکانت قانونی The Crew 2

بازی جهان-باز جدید یوبیسافت، The Crew® 2 مجموعه ای متنوع از اتومبیل ها، موتور سیکلت ها، قایق ها و هواپیماها را در اختیار گیمر قرار می دهد تا به کمک آنها در 4 نوع چالش متفاوت شرکت کنند.این بازی در ترایخ 4 تیر ماه 1397 عرضه میشود.همچنین این بازی به صورت کاملا آنلاین است!

560,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

با خرید این محصول شما می توانید تا 2,240 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

1 آمریکا
مسابقه ای ورزشی
+8 سال
Ubisoft
اکانت قانونی ps4
CUSA08600

مزایا پیش حرید این بازی :Digital Pre-order Details:
THE CREW® 2 - FREESTYLE AVATAR
THE CREW® 2 - LOGO AVATR
THE CREW® 2 - OFF ROAD AVATAR
THE CREW® 2 - PRO RACING AVATAR
THE CREW® 2 - STREET RACING AVATAR
THE CREW® 2 - THE RIDER AVATAR
- Mercedes-AMG C 63 Touring Car 2016
- HARLEY-DAVIDSON® IRON 883™ 2017

در بازی The Crew 2 تنها قابلیت راندن ماشین وجود ندارد امکان کار با قایق‌ها و هواپیماها نیز فراهم شده است. در این بازی چهار دسته وجود دارد که شامل مسابقات خیابانی، مسابقات خارج جاده، حرفه‌ای و حالت آزاد می‌شود. هر یک از دسته‌های اعلام شده دارای آپشن‌های مربوط به خود هستند و طیف وسیعی از وسایل نقلیه را در اختیار کاربران قرار خواهند داد.

قابلیت سوئیچ کردن میان وسایل نقلیه زمینی، دریایی و هوایی وجود دارد که یوبی‌سافت این قابلیت را Fast Fav نامیده است. به عنوان مثال شرکت یوبی‌سافت اعلام کرد که اگر در حال رانندگی برروی پل گلدن گیت در سان فرانسیسکو باشید، قابلیت استفاده از قایق جهت عبور از آب را خواهید داشت و اگر گرفتار موج شدید، قابلیت استفاده از هواپیما را دارید.
چالش هایی نظیر مسابقات خیابانی، مسابقات آفرود، مسابقات حرفه ای و مسابقات فری‌استایل.

یوبیسافت ضمن ارائه این اطلاعات تایید کرده که بازی از برنامه Crew Rewards هم پشتیبانی می کند؛ برنامه ای شامل مجموعه ای از چالش های ماهانه که با پشت سر گذاشتن آنها، کاربران می توانند به 19 اتومبیل منحصر به فرد در The Crew 2 دسترسی داشته باشند.

تغییر بزرگ The Crew 2، اضافه شدن وسایل نقلیه‌ی جدید است. دیگر فقط سوار ماشین نمی‌شوید و هواپیماها و قایق‌ها هم بخشی از وسایل نقلیه‌ی بازی را تشکیل خواهند داد.

تمرکز روی به اشتراک گذاشتن روند بازی، هنوز هم یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی است. هر کاری که در The Crew 2 انجام می‌دهید به اسم خودتان ثبت می‌شود و بازی‌کننده‌های دیگر می‌توانند سعی کنند رکورد شما را بشکنند.نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها