اکانت قانونی LA.Noire

نسخه‌ی جدید بازی LA Noire‌، علاوه بر جلوه‌های بصری ارتقا یافته همه‌ی DLCهای بازی را نیز به همراه دارد. هم‌چنین، یک نسخه‌ی تغییریافته با نام LA Noire: The VR Case Files برای HTC Vive‌ عرضه خواهد شد که در آن هفت ماموریت LA Noire به طور ویژه برای واقعیت مجازی بازسازی شده‌اند.وضوحی که بر روی PS4 Pro و Xbox One X قابل مشاهده خواهد بود.این بازی بر روی PS4‌ و Xbox One با کیفیت 1080p قابل اجراست. برای مشاهده‌ی کامل بهبود کیفیت این بازی، شما باید این تریلر را بر روی نمایشگر 4K ببینید.

40,000 تومان بدون مالیات.

با خرید این محصول شما می توانید تا 160 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

1 آمریکا
ماجراجویی-جنایی
+18 سال
Rockstar Games
اکانت قانونی ps4

لازم به ذکر است که هرکدام از ظرفیت‌های این بازی، دسترسی‌های خاصی را به کاربر می‌دهد. لذا قبل از خرید، توضیحات تکمیلی درباره ظرفیت‌های مختلف را مطالعه بفرمایید.

برای خواندن آموزش و قوانین اکانت های قانونی شیده گیم اینجا کلیک کنید!

بازی L.A. Noire در سال ۲۰۱۱ روی دو کنسول پلی‌استیشن۳ و ایکس‌باکس۳۶۰ عرضه شده بود. این بازی هم‌چنین کمی بعد از عرضه‌ی روی این دو کنسول، برای کامپیوتر هم عرضه شد. این بازی در سبک ماجرایی ساخته شده و تمرکز آن بیشتر روی پیدا کردن سر نخ و حل پرونده‌های جنایی است تا صحنه‌های اکشن و پر زد و خورد. این بازی به خاطر تکنولوژی انیمیشن صورت شخصیت‌های خود معروف شده بود. با استفاده از تکنولوژی MotionScan حرکت صورت تمام بازیگران بازی به همان شکل واقعی در بازی آورده شده بودند و این موضوع در بازجویی‌های بازی نقش مهمی ایفا می‌کرد.

عرضه‌ی دوباره‌ی L.A. Noire تمام کنسول‌های فعلی را شامل می‌شود؛ یعنی L.A. Noire روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و حتی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. راک‌استار گفته است که نسخه‌ای از این بازی را حتی برای هدست واقعیت مجازی HTC Vive هم عرضه خواهند کرد.

نسخه‌ی جدید L.A Noire کیفیت گرافیکی بالاتری خواهد داشت. قرار است نورپردازی بازی بهبود پیدا کند، دوربین بازی زاویه‌ای سینمایی به خود بگیرد و بافت‌ها کیفیت بسیار بالاتری داشته باشند. نسخه‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن۴ بازی با وضوح تصویر ۱۰۸۰p اجرا خواهند شد و دو کنسول پلی‌آستیشن۴ پرو و ایکس‌باکس وان ایکس بازی L.A. Noire را با وضوح تصویر ۴K اجرا خواهند کرد.

نسخه‌ی سوییچ این بازی از قابلیت‌های حرکتی دسته‌ی این کنسول استفاده خواهد کرد و دوربین جدیدی هم خواهد داشت. امکان استفاده از صفحه‌ی لمسی کنسول هم برای حل معماهای بازی وجود دارد.

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها