اکانت Detroit: Become Human Game

اکانت Detroit: Become Human

بازی Detroit: Become Human یکی از مهم‌ترین انحصاری  PS4 محسوب می‌شود که ساخته جدید دیوید کیج هست و  در حدود کمی بیشتر از یک ماه دیگر عرضه می‌شود و طرفداران به شدت منتظر رسیدن این عنوان به بازار هستند.

150,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

با خرید این محصول شما می توانید تا 600 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

1 آمریکا
ماجراجویی-اکشن-نقش آفرینی
+16 سال
Sony
اکانت قانونی ps4
CUSA08344


یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی Detroit: Become Human که همگان را هیجان‌زده کرده، داستان چند شاخه Detroit: Become Human است که دارای چندین پایان مختلف خواهد بود. در این بازی تصمیمات بازیکنان از هرچیزی مهم‌تر است و همین موضوع باعث می‌شود تجربه بازیکنان متفاوت از هم باشد.

یکی از کلیدی‌ترین ویژگی‌های گیم‌پلی بازی Detroit: Become Human این است که در هر قسمت می‌توانید به صحنه‌های حساس رفته و نتیجه آن را تغییر دهید. قرار دادن چنین ویژگی مهمی در Detroit: Become Human که پایان بازی به تصمیمات بستگی دارد، قابل درک است. حتما در بازی صحنه‌ها و زمان‌هایی نیز وجود دارد که یکی از سه شخصیت شاید جان خود را از دست دهند. این توانایی که بتوانید بعدا این پایان را تغییر دهید مقدار زیادی از فشار وارد بر بازیکنان را کم می‌کند، اما استودیو Quantic Dream باید دقت کند که این موضوع از حساسیت و اهمیت داستان بازی کم نکند و بازیکنان نیاز دارند تا درک کنند، تصمیمات آن‌ها عواقبی خواهد داشت.


Human به موضوعات بسیار حساس و مهم نظیر مقابله انسان و ماشین، آگاهی و هوشیاری در مقابل واکنش اولیه و ابتدایی، درستی و نادرستی می‌پردازد و اینگونه توانسته است به خوبی توجه بازیکنان را به خود جلب کند. نکته جالبی درباره بازی Detroit: Become Human این است که حدود 513 شخصیت دارد و در هفته گذتشه اعلام شد که سه شخصیت قابل بازی، دارای آهنگ‌سازهای مختلفی هستند.

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها