اکانت Assassins Creed Odyssey

اکانت Assassins Creed Odyssey

جدیدترین نسخه سری Assasin's Creed با نام  Assassin’s Creed Odyssey نام دارد که ادامه سری قبلی این بازی هست و تغییرات گرافیکی و داستانی زیادی داشته است....

!به دستور کمیته محترم کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه فروش این محصول متوقف شده است!

برای دریافت موجودی محصولات میتوانید از کانال تلگرام اقدام نمایید

110,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

با خرید این محصول شما می توانید تا 440 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

1 آمریکا
اکشن ماجراجویی
+17 سال
UBISOFT
اکانت قانونی ps4
CUSA09311


داستان بازی Assassin’s Creed Odyssey از نظر زمانی، ۴۰۰ سال پیش از نسخه Origins این سری به وقوع می‌پیوندد و این عنوان را به قدیمی‌ترین نسخه این سری محبوب تبدیل می‌کند؛ اما همین مهم، سوالات بسیاری را در ذهن علاقه‌مندان این مجموعه شکل داده است. بالاخره Assassin’s Creed Origins عنوانی بود که چگونگی شکل‌گیری انجمن برادری اساسین‌ها را تشریح کرد و درباره اینکه چگونه عقاید آن‌ها توسط دیگران پیروی شده، توضیح داد. به همین جهت، اگر قرار باشد بازی جدیدی از این سری را تجربه کنید که وقایع آن مدت‌ها قبل‌تر از این نسخه روی می‌دهد، قطعاً مایلید بدانید که سازندگان چگونه می‌خواهند از نظر داستانی ارتباط‌های بیشتری خلق کنند.

تحرکات روی آب کشتی‌ها نیز از اهمیت بیشتری نسبت به قبل برخوردارند و بازی‌بازان در صورت داشتن چابکی و شتاب مناسب می‌توانند از حملات دشمن در امان بمانند. شکستن کشتی‌های دیگر به وسیله‌ی کوبیدن به آن‌ها نیز یکی از روش‌های عالی برای حمله خواهد بود چراکه با انجام این کار علاوه بر بازیابی مقداری از سلامتی کشتی خود، منابع دیگری نیز به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد.

کشتی‌هایی که شکست می‌دهید قابل غارت (Loot) هستند و هر چه اندازه‌ی آن‌ها بزرگ‌تر باشد، غنایم آن‌ها نیز بیشتر خواهد بود. به علاوه کشتی‌های منحصر بفردی در بازی وجود دارند که درگیری با آن‌ها چالش‌های بیشتری به همراه خواهد داشت. بنابراین اگر سطح کشتی شما پائین بود و با یکی از آن‌ها مواجه شدید، مجبور هستید فرار را بر قرار ترجیح دهید.

همچنین مشخص شد که می‌توانیم خدمه‌ی خود را با استخدام ناوبان‌هایی که از قدرت‌های منحصر بفردی برخوردارند، تشکیل دهیم. آوازهای دریایی (نیمه‌خوانی) بسیاری نیز در بازی وجود دارند که حتی برخی از آن‌ها مربوط به کارهایی که بازی‌باز در طول بازی انجام داده است می‌شوند.

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها