اکانت Fallout 76

اکانت Fallout 76

Fallout به عنوان یکی از بهترین بازی‌های نقش آفرینی/آخرالزمانی شناخته می‌شود و طرفداران بسیار زیادی دارد. آخرین نسخه این مجموعه بازی Fallout 4 بود که پس از انتشار، هم نقد‌های بسیار مثبتی دریافت کرد و هم در زمینه فروش عملکردی عالی داشت.

600,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

با خرید این محصول شما می توانید تا 2,400 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

1 آمریکا

داستان بازی Fallout 76 قبل از ماجراهای نسخه چهارم روایت می‌شود. Vault 76 پناهگاهی است که بارها نام آن را در نسخه‌های سوم و چهارم شنیده‌ایم و خیلی با گوش طرفداران ناآشنا نیست؛ اما تا به حال وارد آن نشده‌ایم. Vaultها در دنیای فال‌آوت همان چیزی نیستند که برای شهروندان آمریکا تبلیغ می‌شوند.

این پناهگاه‌ها برای اینکه «خانه‌ای امن» باشند، ساخته شده‌اند اما در واقع با عنوان «برنامه حفاظت اجتماعی» فعالیت می‌کنند؛ چرا که وظیفه اصلی آن‌ها گرد آوردن جمعیتی برای انجام آزمایشات است. این آزمایشات غیر اخلاقی شامل تولید مثل غیر جنسی و شیوع ویروس‌های خطرناک می‌شود که نمونه‌ای از آن‌‌ها در Vault 101 به نمایش گذاشته شده بود.

پناهگاه 76 (Vault 76) همانند 17 پناهگاه دیگر، با عنوان «پناهگاه کنترل» شناخته می‌شود. ساکنان این پناهگاه‌ها باید خوشحال باشند که تحت آزمایش قرار نمی‌گیرند؛ زیرا آن‌ها مبنایی برای مقایسه نتایج آزمایش‌های سایر پناهگاه‌ها هستند.

اما پناهگاه 76 با توجه به سرنخ‌هایی که در تریلر موجود است، نظامی نیز هست. در این تریلر، تلویزیونی را مشاهده می‌کنید که کنار آن یک جیپ خودنمایی می‌کند. همچنین در جای دیگری شاهد لوح ویژه ارتش آمریکا هستیم. اگر این دو سر نخ را کنار هم بگذاریم، به این نتیجه می‌رسیم که این پایگاه علاوه بر اینکه مبنایی برای مقایسه نتایج آزمایشات است، محلی برای حفظ سربازانی است که برای شرکت در نبردها آماده‌اند. بنابراین احتمال آن وجود دارد که آزمایشات پاسخ ندهند و دشمنانی بسازند؛ در نتیجه کنترل Wasteland به خطر می‌افتد و گروهی برای حفاظت از آن دست به کار می‌شوند و چه کسانی بهتر از ساکنان والت 76؟

در سکانس ابتدایی فال‌آوت 4 گوینده اخبار می‌گوید که Vault 76 در سال 2076 و همزمان با جشن سیصد سالگی استقلال آمریکا آغاز به کار می‌کند. پوستر این جشن در تریلر به نمایش درآمده روی دیوار نصب شده است.

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها