اکانت Marvel's Spider-Man Digital Deluxe Edition

اکانت Marvel's Spider-Man Digital Deluxe Edition

نسخه دیلاکس ادیشن بازی مرد عنکبوتی را هم اکنون میتوانید همراه با محتویات زیر از فروشگاه شیده گیم خریداری نمایید.

  • نسخه کامل بازی
  • دی ال سی Spider-Man: Turf Wars
  • دی ال سی Spider-Man: The Heist
  • دی ال سی Spider-Man: Silver Lining
  • مراحل اضافه
  • لباس اضافه

180,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

با خرید این محصول شما می توانید تا 720 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

Marvel's Spider-Man: The Heist

هنگام تحقیق در مورد سرقت موزه هنر نیویورک ، اسپایدر من و مری واتسون خود را در حال نزدیک شدن به فیلیشیا هاردی ، معروف به گربه سیاه ، می‌یابند . داستان جدیدی که نشان می‌دهد دزد اصلی ، دشمنان جدید و خطرناک ، اسپایدر من و ماری جین واتسون را عمیقا ً به دنیای تیره و تاریک شهر می‌برند.

Marvel's Spider-Man: Turf Wars

پس از به دست آوردن کنترل تجهیزات سمور نقره ایی, همرهد و گروهش جنگی علیه دیگر اعضای خانواده مافیا اعلام کردند. مرد عنکبوتی و کاپیتان اداره پلیس شهر نیویورک یوری , قبل از اینکه کل شهر در جنگ داخلی پا به پا کند , باید به خشونت پایان دهد.

Marvel's Spider-Man: Silver Lining

Silver Sable بازگشته است. عنوان این دی ال سی از اسپایدرمن ( مرد عنکبوتی ) : شهر هرگز از بین نرفته است میباشد. این مزدور مرگبار باری دیگر برگشته است تا حق خود یعنی کمپانی و تکنولوژی به سرقت رفته اش را از سارقان پس بگیرد. با کمک اداره پلیس یوری Watanabe در امور اداری پس از تلاش‌های بحث‌برانگیز اش علیه Hammerhead ، رئیس دادگاه ، و تهدیدات بزرگ‌تر در افق ، اسپایدر من باید بر متحدان احتمالی خود تکیه کند تا شهر را از فاجعه نزدیک حفظ کنند.

من از شما ظرفیت یک خریدم ولی یک هفته شده هنوز تحویل ندادید موقع خرید موجود داشتید تا خریدم موجودیتون تموم شد پیگیری کنید JLTZGZTSU

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها