اکانت قانونی PES 2020 Standard Edition

اکانت قانونی PES 2020 Standard Edition

مزایای پیش خرید بازی :

• 10 بازی قرضی با رونالدینیو
• 10 بازی قرضی با لیونل مسی
• Premium Agent (3 Players) x 10 weeks
• 3 Player Contract Renewals x 10 weeks

130,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

با خرید این محصول شما می توانید تا 720 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

CUSA14927

این بازی در حال حاضر با در دست داشتن امتیاز تیم‌هایی مثل لیورپول، آرسنال، بارسلونا، دورتموند و اینتر در کنار تعدادی دیگر حرف زیادی برای گفتن در مقابل فیفا با سریالی از تیم‌های لایسنس شده ندارد.

قطعا کاربران این بازی که چیزی در حدود ۵۵ یورو برای خرید آن می‌پردازند دوست دارند تا با بازیکنان، کیت و استادیوم‌های مختص به تیم‌های محبوب خود بازی کنند – که متاسفانه در بازی PES هنوز به این خواسته خود نرسیده‌اند.

بازی  PES در سال ۲۰۱۸ امتیاز رقابت‌های لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را به فیفا واگذار کرد و از آن پس با خرید امتیاز برخی از لیگ‌های اروپا مثل لیگ پرتغال، لیگ اسکاتلند، لیگ هلند و لیگ ترکیه سعی کرد تا به نوعی جبران مافات کند اما این درحالی است که این بازی هنوز لایسنس لیگ‌های بزرگ انگلیس، اسپانیا، آلمان، ایتالیا و فرانسه را در اختیار ندارد.

در کنار نقاط ضعف، نقاط قوت این بازی که موجب برتری آن در مقایسه با فیفا می‌شود گیم پلی خوب آن است. سال گذشته بازی PES 2019 بخش‌های جدید و نوآورانه‌ای مثل پاس بدون نگاه (مختص روبرتو فرمینیو)، شوت‌های چرخشی و چرخش‌های بازیکنان در گوشه‌های زمین را به بازی معرفی کرد تا حداقل ایده‌های گیم پلی بهتری در مقایسه با فیفا داشته باشد. تلاش نسخه PES 2019 برای هر چه بیشتر رئالیزه‌کردن بازی هم واقعا ستودنی بود. در این نسخه می‌توان به تاثیر داشتن بازیکنان اطراف بر روی بازیکن حامل توپ و حرکت بعدی او پی برد.

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها