اکانت Marvel's Spider-Man: Game of the Year Edition

اکانت Marvel's Spider-Man: Game of the Year Edition

نسخه بازی سال اسپایدرمن (GOTY) یا همان Game Of The Year Edition مسلما جز بازی هایی است که تجربه آن به تمامی گیمرها توصیه میشود. این نسخه تمامی دی ال سی های منتشرشده برای بازی را دارا و همانند نسخه DLC ٍEdition می باشد.

مزایا نسبت به نسخه معمولی:

  • نسخه کامل بازی
  • دی ال سی Spider-Man: Turf Wars
  • دی ال سی Spider-Man: The Heist
  • دی ال سی Spider-Man: Silver Lining
  • مراحل اضافه
  • لباس اضافه

60,000 تومان بدون مالیات.

با خرید این محصول شما می توانید تا 920 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

1 آمریکا
اکانت قانونی ps4
CUSA02299
2019

Marvel's Spider-Man: The Heist

هنگام تحقیق در مورد سرقت موزه هنر نیویورک ، اسپایدر من و مری واتسون خود را در حال نزدیک شدن به فیلیشیا هاردی ، معروف به گربه سیاه ، می‌یابند . داستان جدیدی که نشان می‌دهد دزد اصلی ، دشمنان جدید و خطرناک ، اسپایدر من و ماری جین واتسون را عمیقا ً به دنیای تیره و تاریک شهر می‌برند.

Marvel's Spider-Man: Turf Wars

پس از به دست آوردن کنترل تجهیزات سمور نقره ایی, همرهد و گروهش جنگی علیه دیگر اعضای خانواده مافیا اعلام کردند. مرد عنکبوتی و کاپیتان اداره پلیس شهر نیویورک یوری , قبل از اینکه کل شهر در جنگ داخلی پا به پا کند , باید به خشونت پایان دهد.

Marvel's Spider-Man: Silver Lining

Silver Sable بازگشته است. عنوان این دی ال سی از اسپایدرمن ( مرد عنکبوتی ) : شهر هرگز از بین نرفته است میباشد. این مزدور مرگبار باری دیگر برگشته است تا حق خود یعنی کمپانی و تکنولوژی به سرقت رفته اش را از سارقان پس بگیرد. با کمک اداره پلیس یوری Watanabe در امور اداری پس از تلاش‌های بحث‌برانگیز اش علیه Hammerhead ، رئیس دادگاه ، و تهدیدات بزرگ‌تر در افق ، اسپایدر من باید بر متحدان احتمالی خود تکیه کند تا شهر را از فاجعه نزدیک حفظ کنند.

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها