The Last of Us 1 Remastered

The Last of Us 1 Remastered

شاید در طول یک سال بیش از 10 بازی با گرافیک بالا و گیمپلی جذاب منتشر شود ولی همه ی آن ها نمیتوانند جاودانه باقی بمانند، طوریکه بعد از چند سال هنوز هم بازی به مانند یک اثر هنری از یک هنرمند بزرگ تازگی و زیبایی خودش را حفظ کرده است و تمامی کسانی که این بازی را تجربه کرده اند از آن به عنوان سبکی متفاوت یاد میکنند، البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که ژانر بازی ترسناک و بقا می باشد اما با طراحی و گرافیک عالیو صدا پردازی و موسیقی خارق العاده که ممکن است شمارا به دانلود آهنگ های بازی نیز ترقیب کند.

بازی لست آف آس 1 جوایز زیادی در زمان عرضه خود بر روی کنسول PS3 توانست کسب کند و همین امر موجب شد نسخه باز سازی شده با گرافیک بهبود یافته برای کنسول PS4 نیز منتشر شود. در این نسخه داستان و گیم پلی بازی تغییری نکرده و تنها هدف سازنده ها بهبود بافت های بازی و گرافیک بوده است که این بهبود نیز مطمئنا برای کسانی که بازی را بر روی کنسول های نسل قبل تجربه کرده اند به چشم خواهد آمد.

150,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

با خرید این محصول شما می توانید تا 600 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

CUSA00552
2014

داستان بازی Last Of Us 1 در مورد فردی به نام جوئل می باشد که در یک شب زندگی او و میلیون ها آدم دیگه تحت تاثیر ویروس زامبی ها که در بسیاری از بازی ها و فیلم ها نیز وجود دارد تغییر میکند. در شب اول این ماجرا اتفاقی برای جوئل پیش می آید که به نوعی او را به آدمی دیگر تبدیل می کند؛ فردی بی توجه و یک دنده. اما طی اتقاقاتی که در داخل کمپ بازماندگان می افتد Joel با دختری به نام Ellie آشنا می شود که موظف است او را صحبح و سالم به شخصی در یک شهر دیگر تحویل دهد ولی در این مسیر موانع زیادی سر راه او قرار خواهد گرفت که باعث میشود این بازی یک بازی معمولی زامبی محور نباشد و شما در بازی احساسات تمامی شخصیت هارا درک خواهید کرد.

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها