PlayStation Network

خرید انواع گیفت کارت های psn و انواع psn plus کارت ها

PlayStation Network 5 محصول وجود دارد

 • 100,000 تومان

  با تهییه این کیفت کارت میتوانید اکانت کال آف دیتوتی خود را به مقدار 500 CP شارژ نمایید و از پرداخت های درون برنامه ایی بازی همانند خرید بتل پس کال آف دیوتی استفاده نمایید. طریقه استفاده از این کارت بسیار آسان و راحت می باشد و همانند استفاده از گیفت کارت های معمولی می باشد.

  100,000 تومان
  موجود نیست
 • 5,000 تومان

  هم اکنون می توانید اشتراک Playstation Now را با قیمت مناسب از فروشگاه شیده گیم خریداری نمایید.

  5,000 تومان
  موجود نیست
 • ( 0 نظر )
  5,000 تومان
  ( 0 نظر )

  توجه : پلاس 14 روزه یک Trial (قابلیت استفاده به مدت محدود) و رایگان میباشد اما به دلیل وجود موانع و پیچیدگی جزئی در روند تهیه آن فروشگاه مبلغی به عنوان کارمزد حق ساخت دریافت میکند و این قیمت در سایت ها و فروشگاه های دیگر ممکن است متفاوت باشد. پلاس ریجن 1 می باشد.

  5,000 تومان
  موجود نیست
 • ( 0 نظر )
  900,000 تومان
  ( 0 نظر )

  کارت پلی استیشن پلاس به شما امکان دسترسی به مجموعه ای فوق العاده از بازی ها، دموی بازی ها، تحفیف ها، بروز رسانی بازی ها، دیگر برنامه ها و به خصوص بازی آنلاین چند نفره را می دهد. پلی استیشن پلاس قابل دسترسی از کنسول های پلی استیشن 3، پلی استیشن 4 و پی اس ویتا است. عضویت این سیستم به دو صورت عضویت سه ماهه و یکساله برای هر ریجن عرضه می شود.

  900,000 تومان
  فقط آنلاین
  موجود است
 • ( 0 نظر )
  400,000 تومان
  ( 0 نظر )

  گیفت کارت Ps Plus به شما امکان دسترسی به مجموعه ای فوق العاده از بازی ها، دموی بازی ها، تحفیف ها، بروز رسانی بازی ها، دیگر برنامه ها و به خصوص بازی آنلاین چند نفره را می دهد. پلی استیشن پلاس قابل دسترسی از کنسول های پلی استیشن 3، پلی استیشن 4 و پی اس ویتا است. عضویت این سیستم به دو صورت عضویت سه ماهه و یکساله برای هر ریجن عرضه می شود. تمامی پلاس ها قانونی...

  400,000 تومان
  فقط آنلاین
  موجود است