قوانین و آموزش اکانت های قانونی فروشگاه شیده گیم

قوانین و آموزش اکانت های قانونی فروشگاه شیده گیم

قوانین استفاده از اکانت های قانونی شیده گیم

 • 1.ساعت کاری فروشگاه از ساعت 10:00 تا 20:00 روزهای غیرتعطیل می باشد.
 • 2.تمامی سفارش ها طی 10 دقیقه تا 72 ساعت کاری از طریق بخش رهگیری سفارش در منوی اصلی سایت و همچنین با ارسال ایمیل تحویل داده خواهد شد.
  3.فروشگاه شیده گیم بازی های دیجیتالی را برای تمامی کنسول ها بصورت قانونی، با ریجن یک و در قالب اکانت به مشتریان ارائه می دهد.
  4.کد موبایل برای وارد شدن به هر اکانت فقط دوبار ارائه میشود و بعد از ان اگر به هر دلیلی نیاز به کد جدید داشتین فروشگاه مسئولیتی به دلایل امنیتی اکانت ها قبول نمیکند البته در یک روز !
  5.فروشگاه ما اکثر اکانت های قانونی که از ما خریداری کرده اید را مجدادا به صورت مستقیم با تماس با پشتیبانی سایت در تلگرام مجدادا خریداری میکند که طبق روال بازار کار 10 الی 15 درصد از قیمت روز آن اکانت  کم کرده و خریداری میکند. در مواقعی که کسی اکانت را با تخفیف خریده باشد از قیمت تخفیف خورده درصد کم میشود ! همچنین اگر به دلایلی فروشگاه نتوانست به صورت مستقیم از شما اکانتی را خریداری کند با هماهنگی ما میتوانید  به فردی دیگر بفروشید ولی حتما باید قبل از فروش ان فرد مورد تایید ما باشد تا مشکلات برای شما و ما پیش نیاید !
  توجه 1 :بازی هایی که عرضه سالیانه دارند ماننده fifa و pes و wwe  فقط تا 6 ماه اول قابل خریداری مستقیم توسط فروشگاه ما از شما عزیزان هستند.
  توجه 2: ممکن است گاهی بعضی از بازی ها برای فروش به ما فقط قابل تعویض باشند نه قابل فروش مستقیم که ان هم باز به نفع شما مشتریان عزیز است !
  توجه 3: طی آپدیت جدید ظرفیت های دوم و اول حتما باید بعد از وارد کردن اکانت و اکتیو کردن و ریستور لایسنس کردن و گزاشتن بازی در صف دانلود حتما از اکانت Sign Out کنند وگرنه مسئولیت قفل شدن اکانت بر عهده خود فرد میباشد.
  6.ظرفیت های دوم و سوم به عنوان ظرفیت های اصلی با قیمت و خدمات مشابه در اختیار خریداران قرار می گیرند.
  7.ظرفیت اول بازی های PS4 به عنوان ظرفیت جانبی برای برخی از بازی ها  ارائه می شود و فقط 24 ساعت گارانتی دارند.!
  8.در صورت اقدام فروشگاه برای فروش ظرفیت اول بازی ها، مالکان ظرفیت دوم موظف به همکاری با ما می باشند.
  9.اکانت کامل برای PS4 شامل ظرفیت های دوم و سوم و برای Xbox One شامل ظرفیت های دوم و عادی می باشد.
  10.خریداران ظرفیت اول و آفلاین برای PS4 و Xbox One قبل از خرید اکانت در فروشگاه، ملزم به تهیه دیتا می باشند چون 24 سات گارانتی دارند.
  11.پیش فروش بازی ها برای دسترسی همزمان با عرضه جهانی به بازی ها می باشد
  12.رمز اکانت  از سوی فروشگاه به دلایل متعدد، وجود دارد، در چنین مواقعی برای دریافت رمز جدید با پشتیبانی در ارتباط باشید.
  13.اگر هر اقدامی که باعث شود اکانت از طرف سونی Ban شود (ماننده تغییر رمز یا وارد کردن یک ظرفیت در چند کسنول) خسارت یک اکانت کامل از مشتری گرفته میشود!
  14.اکانت های ما همه با گیفت کارت قانونی و مراحل و اطلاعات قانونی ساخته میشود اگر به هر دلیلی اکانت Ban شود از طرف سایت Sony  به دلایل تحریم یا هر گونه مورد مشابه سایت ما هیچ مسئولیتی در قبال هزینه و اکانت ندارد.(سایت ما یک واسطه برای ساخت اکانت قانونی هست) ضمانت یک سال اکانت های ظرفیت سوم و دوم فقط در مورد قفل شدن یا عوض شدن رمز یا مشکلت دیگر به جز Ban از طرف Sony میباشد !


  قوانین مربوط به کرایه اکانت قانونی

1.کرایه اکانت تنها برای اعضای طلایی شیده گیم امکان پذیر میباشد و اگر کمتر از یک هفته از عضویت ویژه شما باقی مانده باشد بازهم میتوانید به مدت یک هفته اکانت کرایه کنید ولی در صورتی که خواهان کرایه به مدت زمان بیشتری هستید باید عضویت خود را تمدید کنید.

2.پس از ثبت سفارش حتما شماره سفارش خود را به پشتیبانی سایت ارائه دهید تا هماهنگی های لازم جهت دریافت مشخصات اکانت به شما ارائه گردد.

3.در صورت درخواست تمدید حتما با پشتیبانی تلگرام هماهنگ شود.

4.هرگونه تغییر در اطلاعات اکانت به منزله تخطی از قوانین سایت میباشد که باعث لغو عضویت شما میگردد.

5.اگر مشاهده شود تحویل اکانت به صورت کامل انجام نگرفته باشد؛ به طوریکه باعث ایجاد اختلال در روند استفاده شخص کرایه کننده جدید شود، با متخلف برخورد میشود.

توجه فرماید قبل از خرید قوانین را کاملا مطالعه کرده چون با انجام خرید یعنی شما قوانین را کاملا پذیرفته اید!

متن زیر که آموزش اکانت های قانونی و استفاده از آن ها را نوشته حتما با دقت بخوانید !

آموزش اکانت‎های قانونی PSN

قبل از مطالعهادامه این مطلب، این را بدانید که ظرفیت‎ها هیچ ارتباطی با غیرقانونی بودن یک اکانت ندارند. تمامی اکانت‎های پلی‎استیشن دارای سه ظرفیت هستند و هر کدام از این ظرفیت‎ها قابلیت‎ها و دسترسی‎هایی را در اختیار کاربران قرار می‎دهند و به آنان اجازه می‎دهند از محتویات اکانت مورد نظر استفاده کنند.

1.ابتدا آموزش ثبت اکانت جدید بر روی کنسول :
در ابتدا باید بگوییم که برای شروع ساخت یک اکانت جدید در PSN چند روش وجود دارد که ما پیشنهاد می کنیم ابتدا وقتی دستگاه روشن است کلید PS روی دسته کنسول را فشار داده و نگهدارید سپس مطابق شکل زیر در صفحه ای که باز می شود از گزینه POWER قسمت Switch User را انتخاب کنید.

آموزش ساخت اکانت PSN در PS4

 

2.در این صفحه ، قسمت New User را انتخاب می کنیم.

آموزش ساخت اکانت PSN در PS4

 

3.برای ساخت اکانت جدید گزینه Create User را انتخاب میکنیم ( اگر قبلا اکانت رو ساختید و فقط میخواید اون به به PSN متصل کنید اموزش رو کامل بخونید تا متوجه بشید)

آموزش ساخت اکانت PSN در PS4

 

4.در اینجا سونی قوانین را توضیح می دهد، Accept کنید.

  آموزش ساخت اکانت PSN در PS4

 

5.Next را انتخاب کنید.

آموزش ساخت اکانت PSN در PS4

 

6.در اینجا اسم  و پسورد اکانتی کا ما برایتان ارسال کرده ایم را با دقت وارد میکنید که پس از ان صفحه ای باز میشود که کد موبایل را با دقت به حروف کوچک و بزرگ وارد میکنید ! شما تا اینجا کانت را  ثبت کرده اید و بعد از ان بسته به نوع ظرفیت اکنتتان که خریداری کرده اید  باید به بقیه اموزش های ظرفیت ها عمل کنید .!

آموزش ساخت اکانت PSN در PS4درباره اکانت‎های ظرفیت اول

این نوع اکانت‎ها قیمت کمتری نسبت به ظرفیت‎های دیگر دارند. اکانت‎های ظرفیت اول شامل گارانتی نمی‎شوند و درصورت اتصال کنسول به اینترنت نیز ممکن است محتویات داخل اکانت بعد از مدتی قفل شوند. به طوری که یک علامت قفل در کنار بازی‎های دانلود شده از اکانت مورد نظر ظاهر خواهد شد.

آموزش استفاده .بخش اول :برای استفاده از این نوع اکانت‎ها باید (1) اکانت را بر روی کنسول خود ثبت کنید (2) سپس وارد بخش Settings شده و به بخش PSN رفته و گزینه Activate as your Primary System را انتخاب کرده و در نهایت Activate را انتخاب کنید. (3) سپس گزینه Restore License را نیز در همان بخش انتخاب کنید و بعد از این کار (4)به منوی اصلی کنسول بروید و به بخش Library رفته و بازی‎های موجود در اکانت رو در لیست دانلود خود قرار دهید (5) و سپس دوباره به بخش Settings » PSN رفته و گزینه اول، یعنی Sign-out را انتخاب کنید.

درباره اکانت‎های ظرفیت دوم

اکانت‎های ظرفیت دوم دسترسی کاملی را در اختیار کاربران قرار می‎دهند. این نوع اکانت‎هابر خلاف اکانت‎های ظرفیت اول گارانتی یک سال را در اختیار خریدار قرار می‎دهند و در هیچ صورت غیرفعال نمی‎شوند. همچنین اکانت‎های ظرفیت دوم قابل فروش هستند. یعنی بعد از استفاده از اکانت می‎توانند جهت فروش آن با فروشنده اصلی اکانت هماهنگ کنید.

آموزش استفاده :برای استفاده از این نوع اکانت‎ها باید (1) اکانت را بر روی کنسول خود ثبت کنید (2) سپس وارد بخش Settings شده و به بخش PSN رفته و گزینه Activate as your Primary System را انتخاب کرده و در نهایت Activate را انتخاب کنید. (3) سپس گزینه Restore License را نیز در همان بخش انتخاب کنید و بعد از این کار (4) به منوی اصلی کنسول بروید و  بخش Library رفته و بازی‎های موجود در اکانت رو در لیست دانلود خود قرار دهید (5) و سپس دوباره به بخش Settings » PSN رفته و گزینه اول، یعنی Sign-out را انتخاب کنید و با ای دی خود وارد بازی شوید چه برای آنلاین بازی کردن و چه بای آفلاین بازی کردن در غیره اینصورت اخاطر خواهید گرفت!

درباره اکانت‎های ظرفیت سوم

اکانت‎های ظرفیت سوم از بسیاری از ابعاد مانند اکانت‎های ظرفیت دوم هستند. این نوع اکانت‎ها دارای گارانتی یک سال هستند و همچنین امکان فروش دوباره آن‎ها نیز فراهم است. اما بر خلاف اکانت‎های ظرفیت دوم و ظرفیت اول که قابلیت Activate دارند، اکانت‎های ظرفیت سوم این قابلیت را ندارند؛ بنابراین باید تنها با اکانتی که حاوی بازی است بازی کنید. یکی دیگر از ویژگی‎های اکانت‎های ظرفیت سوم نیز این است که برای استفاده از بازی‎های خریداری شده با آن‎ها باید بصورت دائم آنلاین باشید. لازم به ذکر این که آنلاین بودن برای استفاده از این بازی‎ها هرگز از حجم اینترنت شما کسر نخواهد کرد.

آموزش استفاده :برای استفاده از این نوع اکانت‎ها باید (1) اکانت را بر روی کنسول خود ثبت کنید(موقع ثبت ممکن است به شما هشداری بدهد ماننده عکس زیر که حتما باید گزینه Dont Change را بزنید در غیره این صورت به شما اخطار داده خواهد شد و ذفعه بعد اکانت غیره فعال خواهد شد !) و (2) وارد بخش Library شوید و بازی‎های موجود در اکانت را درون لیست دانلود قرار دهید (3) سپس به بخش Settings » PSN رفته و گزینه Restore License را انتخاب نمایید. (4)به منوی اصلی کنسول بروید و  بخش Library رفته و بازی‎های موجود در اکانت رو در لیست دانلود خود قرار دهید.

از این پس می‎توانید درون این اکانت بصورت دائمی از بازی‎های موجود در آن استفاده کنید و نیازی به sign out کردن نیست!

 
آپدیت برای ظرفیت سوم :دوستان براى اينكه بتونيد با ظرفيت ٣ بازی تو اكانت خودتون افلاين بازى كنيد ابتدا وارد اكانت ظرفيت ٣ بشيد
سپس از طريق اكانت بازى رو اجرا كنيد
پس از امدن صفحه لويدينگ بازى
دكمه PS را نگه داريد از پد سمت چپ وارد قسمت  power شويد و دكمه  سويچ يوزر رو انتخاب و وارد اكانت خود شويد.
اينطورى بازى بر روى اكانت شما مياد
براى افلاين بازى كردن هم پس از ورود به بازى نت رو قطع كنيد
حدود يك ساعت بدون هيچ مشكلى بازى ميتونيد بكنيد بدون نت بعد از يك ساعت در بالاى صفحه ارورى مياد كه مينويسه تا ٥ دقيقه ديگر لازم است لايسنس بازى چك شود.
فقط كافيه دوباره يك دقيقه به نت وصل شيد تا لايسنس چك شود و دوباره افلاين شين .
موفق باشيد❤️

55 نظرها

  • Avatar
   mojtaba
   دسامبر 2, 2017

   اقا سلام, یه سوال داشتم از خدمتتون اینکه من الان به فرض مثال چنتا بازیه ظرفیت 1 از شما گرفتم, بعد میخوام سیستم ps4 آپدیت کنم. داستان چجوری میشه؟ به اینترنت وصل بشم بازیام قفل میشه؟(بدون اینکه داخل بازی یا اکانت خریداری شده باشم)

   • Avatar
    ADMIN
    دسامبر 9, 2017

    سلام قبلش باید اپدیت کنید وگرنه وقتی به اینترنت وصل شدید اکانت ها قفل میشه !

  • Avatar
   بهزاد
   دسامبر 11, 2017

   سلام ۱. اکانت ظرفیت ۲ بهترین نوع اکانته درسته؟ ۲.بعدا دوباره اکانت رو از ما میخرید؟ تنها در صورتی این اکانت ها به صرفه هست که مجدد خریداری بشه

  • Avatar
   saeed
   دسامبر 13, 2017

   سلام وقت بخیر من قصد خرید اکانت pes2018 ظرفیت سوم دارم فقط ی سوال الان اینو خریدم اما بعد مدتی شاید خواستم ی بازی دیگه بخرم اینجا ایا مجبورم از اون اکانتم بیام بیرون وارد این بشم یا نه اون جای خود این جای خود؟ لطفا راهنماییم کنین تشکر

  • Avatar
   Mahyar
   فوریه 20, 2018

   ببخشید یعنی وقتی به اینترنت وصلیم بازی قفله وقتی اینترنت قطع بشه قفل بازی باز میشه درسته؟

  • Avatar
   علیرضا
   مارس 13, 2018

   سلام ببخشید وقتی بازی هارو در لیست دانلود خود قرار دادیم باید بازی هارو دانلود کنیم

  • Avatar
   mmd
   مارس 15, 2018

   سلام اکانت هایی که میخوام از سایتتون بخرم ریجن 1 و ظرفیت 2 هستش ولی ps4 م ریجن 2 هست .میتونم بازی رو نصب کنم یا باید بازی هم ریجن 2 باشه؟ بعدش اینکه اکانت های قانونی رو هم باید سریع وارد کرد یا میشه چند ساعت بعد هم نصب کرد؟

   • Avatar
    Navid
    مارس 21, 2018

    ریجن اکانت ها رابطه ای با ریجن کنسول نداره.بعد در ظرفیت۳هر وقت خواستین می تونین بازی رو دان کنین .

  • Avatar
   متین زمرد عابدی
   مارس 28, 2018

   سلام پس با این روش جدید میشه تروفی های بازی رو روی اکانت خود حتی ظ3 گرفت؟

   • Avatar
    حسیم
    آوریل 20, 2018

    منم دقیقا همین سوال رو دارم این روش جدید که با ظرفیت 3 هم میشه داخل اکانت خودمون بازی کنیم تروفی ها رو هم میتونیم باز کنیم روی اکانت خودمون یا نه ؟؟؟؟

  • Avatar
   Nima Alizadeh
   آوریل 1, 2018

   سلام یعنی مالکان ظرفیت دوم چه اقداماتی را باید انجام دهند•در صورت اقدام فروشگاه برای فروش ظرفیت اول بازی ها، مالکان ظرفیت دوم موظف به همکاری با ما می باشند.

  • Avatar
   peyman
   آوریل 28, 2018

   سلام چجوری می تونم اکانت ظرفیت 2یا3 خریداری شده از شما را دوباره بفروشم؟

   • Avatar
    Admin
    مه 9, 2018

    شما به ایدی تلگرامی @dotek پیام میدین اون به شما میگه

  • Avatar
   پارسا
   ژوئن 6, 2018

   اصلا زمانی اکانتو قفل می کنند که غیر قانونی باشه انوقت میگید اکانت اصلی؟

   • Avatar
    Noob Hunter
    ژوئیه 13, 2018

    سلام نوبه با ادعا چرا وقتی چیزی نمیدونی میخوای یه چیزی بگی که کسایی که نمیدونن فک کنن تو راس میگی برن همه ملتو نوب کنن با این حرف ریششم کسایی مثل خودتن قفل شدن بازی وقتیه که صاحب اکانت اگه ظرفیت 1 رو فروخت بعد اکانتو از طریق سایت سونی غیرفعال میکنه رو اون کنسول یا به اصتلاح deactive اونموقع وقتی ظ1 انلاین شه در ثانیه قفل میشه ولی اگه دی اکتیو نکنه که میشه همون ظ2 ????????????????

  • Avatar
   علی
   ژوئن 22, 2018

   سلام خسته نباشید ببخشید اگه من ظرفیت 3 خریدم و سوییچ یوزر کردم و رفتم تو اکانت خودم بازی کنم اونوقت اگر تو اکانت خودم انلاین باشم و انلاین بازی کنم ایا بازی قفل میشه؟

   • Avatar
    noob hunter
    ژوئیه 13, 2018

    اصلا نمیشه بری تو اکانت خودت چه افلاین چه انلاین بری قفل میشه بعدم باید برا باز شدنش بری تو همون اکانت و برا همین کلا برا اون بازی باید تو اون اکانت بازیه باشی

   • Avatar
    Admin
    اوت 14, 2018

    فقط بازی های دونفره مثل فوتبال و کمبت میشه

  • Avatar
   علی
   اوت 1, 2018

   سلام ،ببخشید من میخواستم فیفا 19پیش فروش ظرفیت دو را خریداری کنم،بعد از خریداری و دانلود دیتا،بازی را در اکانت خودم بازی باید بکنم یا اکانتی که تازه ساختم؟ ممنون میشم زود جواب بدین

   • Avatar
    Admin
    اوت 14, 2018

    اکانت ظرفیت دوم رو هر اکانتی که دوست دشایت میتونی بازی کنید

  • Avatar
   علی
   اوت 1, 2018

   بعد ببخشید می پرسم ،بخش هایی که آنلاین هستند هم میشه با اکانت ظرفیت دو بازی کرد ،مثل fifa ultimate team? یعنی بخش هایی از بازی که آنلاین هستند هم با این اکانت های قانونی قابلیت بازی دارند؟ از سایت خوب شما کمال تشکر را دارم و امیدوارم پاسخ دهند ه ی سوالات اینجانب باشید

  • Avatar
   علی
   اوت 12, 2018

   اگر اکانت ظرفیت ۲ بگیرن میشه بازی رو خودم با اینترنت که به کنسول وصل هست دانلود کنم

   • Avatar
    Admin
    اوت 14, 2018

    سلام بله میشود انجام داد

  • Avatar
   sina
   سپتامبر 3, 2018

   سلام مشخصات اکانت از طریق ایمیل فرستاده میشه؟

  • Avatar
   vahid
   سپتامبر 4, 2018

   سلام من اگر الان فیفا 19 رو ظرفیت 3 رو بخرم میتونم موقع بازی سوئیچ کنم رو اکانت خودم و راحت هم افلاین هم انلاین بازی کنم؟؟

  • Avatar
   Amir Reza
   سپتامبر 7, 2018

   وااای این کد موبایلو ترو خدا ی کاریش کنید امروز جمعس بازی اسپایدر من هم منتشر شده منم همون کارایی ک گفتیدو انجام دادم حالا بازیم قفل شده باید دوباره وارد بشم شما هم جمعه ها جوابگو نیستید یعنی اعصابم داره میریزه به هم فقط تو این مملکته که ادم بخاطر ی کد 5 رقمی باید انقد داغون بشه از اداره بگیر تا سایت اینترنتی

  • Avatar
   علی 1
   سپتامبر 10, 2018

   سلام کد موبایل همراه با اکانت ایمیل میشه یا باید از صفحه عکس بفرستیم و بعد شما کد رو برامون بفرستید؟

  • Avatar
   DAZO1881
   سپتامبر 28, 2018

   سلام آقا یه سوال… من شنیده بودم ظرفیت ۲ بازی هارو فقط یه بار میشه فروخت؛ یعنی من که از فروشنده برای اولین بار بخرم بعد مثلا بازی رو تموم کردم بخوام بفروشم دیگه طرف نمیتونه بفروشه و اکانت دست خودش میمونه مطمئن نیستم درست باشه لطفا بگید که اشتباهه

  • Avatar
   رضا حسینی
   اكتبر 4, 2018

   سلام من اگه اکانت ظرفیت 1 خریداری کنم و به انجام بازی در اکانت اصلی و قدیمی خودم بپردازم و بعد تموم کردن بازی اقدام به حذف بازی و اکانت ظرفیت 1 کنم و بعد آنلاین بشم با اکانت اصلی و قدیمی خودم آنلاین بازی کنم , آیا مشکلی برای اکانت اصلی و قدیمی من یا کنسول پیش میاد و خطری تهدید میکنه؟

  • Avatar
   پوریا
   اكتبر 7, 2018

   سلام. می خواستم بدونم اکانت های قانونی همه ریجن یک هستند یا اینکه ریمن دو هم دارند?

  • Avatar
   حسین
   اكتبر 11, 2018

   سلام من یه اکانت pes19 ظرفیت 1 خریداری کردم میخواستم بدونم که اگر بخوام آنلاین بازی کنم با یه اکانت دیگه بازی در صورت وصل شدن به اینترنت قفل میشه یا نه؟

  • Avatar
   ali
   اكتبر 26, 2018

   سلام بنده یک اکانت ضرفیت 3 gta v از یک مغازه خریدم دو ماه بعد بازی قفل شد و از من ایمیل و رمز میخواد که طبیعتا ایمیل و رمز رو ندادن مشکل از چی هست؟؟

  • Avatar
   عرفان
   نوامبر 9, 2018

   سلام از کجا باید بدونم ضرفیت اکانتم چنده؟؟

  • Avatar
   بنده خدا
   نوامبر 14, 2018

   سلام ببخشدی سوالی داشتم اگر من بخواهم کنسولم راآپدیت کنم اکانت های ظرفیت یکم روبریزم رو هارد اکسترنا بعد کنسول راآپدیت کنم برای اکانت هایم مشکلی پیش نمیاد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Avatar
   محسن
   نوامبر 16, 2018

   وقت وارد اکانت ظرفیت3 خریدم بعضی اوقات قفل بازی باز نمیشود؟

  • Avatar
   مسعود
   نوامبر 25, 2018

   سلام..ممنون از مطالب و آموزشاي خوبتون..من بازي با اكانت ظرفيت ١ روي كنسولم دارم..الان اگه بخوام ي بازي ديگه نصب كنم ك ديتاش رو دارم اكانت قبلي قفل ميشه؟چون برا انتقال ديتا از كامپيوتر لازمه ك اول چند كيلوبايتي با خود كنسول دانلود كنيم.. قبلا تشكر

  • Avatar
   محمدرضا
   دسامبر 2, 2018

   لطفا جواب بدید اگر ایمیل و کد هااز ایمیل به ما داده میشه پس ادرسمون روبرای چی می خواهید

  • Avatar
   امیر
   دسامبر 7, 2018

   سلام ظرفیت یک چند وقت موجود نکردید چرا؟

  • Avatar
   ماهان
   دسامبر 27, 2018

   سلام ببخشید من اگر بخوام بازی های ظ۲ از شما بگیرم میتونم به صورت آنلاین و آفلاین روی اکانت خودم بازی کنم؟مثل red dead و fifa 19

  • Avatar
   Amir
   فوریه 7, 2019

   سلام. چجوری بازی ای که از شما خریدم رو بهتون بفروشم؟

  • Avatar
   hedayat
   مارس 20, 2019

   سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اگه ظرفیت۲ خریدم بعد از اینکه یوزر و رمز رو برای من فرستادین هر وقت بخوام میتنوم اکانت رو روی کونسول وارد و بازی رو دانلود کنم یا باید همون موقه این کارا رو انجام بدم ؟

   • Avatar
    مدیر
    مارس 20, 2019

    سلام بله هروقت بخواید میتونید وارد کنید و اگر با مشکلی مواجه شدید میتونید با پشتیبانی تلگرام ما در تماس باشید.

  • Avatar
   حامد
   مارس 26, 2019

   سلام من یه سری بازی ارجینال از psn گرفتم دیگه به کارم نمیان چطوری میتونم اونارو بفروشم یا حد اقل ظرفیت 2 یا 3 بازی ها رو بفروشم؟

  • Avatar
   محمد
   آوریل 6, 2019

   شما برای باز خرید بازی چند از قیمت بازی کم میکنید

  • Avatar
   عرشیا
   ژوئن 14, 2019

   من از یه نفر اکانت z3 خریذمو بهم پسوردشو نداد .ازم کلاهبرداری کرده؟؟؟

  • Avatar
   امین
   ژوئیه 15, 2019

   سلام من دستگاهم ریجن ۲ هست اگر ظرفیت ۳ بگیرم مشکلی پیش میاد؟

  • Avatar
   محمد شریف
   اوت 23, 2019

   اکانت ظرفیت ۱ اگه دیر دانلود کنیم همون اول قفل میشه یا ن هر زمانی بخوایم میتونیم دان‌کنیم؟

  • Avatar
   رحیم
   سپتامبر 23, 2019

   سلام کد موبایل همراه با اکانت ایمیل میشه یا باید از صفحه عکس بفرستیم و بعد شما کد رو برامون بفرستید؟

  • Avatar
   rahimgh
   سپتامبر 23, 2019

   سلام کد موبایل همراه با اکانت ایمیل میشه یا باید از صفحه عکس بفرستیم و بعد شما کد رو برامون بفرستید؟

  • Avatar
   رحیم
   سپتامبر 23, 2019

   سلام . بعد از خرید و دریافت یوزر و پسورد ظرفیت 2 بازی fifa19 و ثبت اکانت ، الان پیغام وارد کردن کد موبایل داده است ، که در تلگرام به شما اطلاع داده ام ولی هنوز این کد را دریافت نکرده ام که مابقی نصب بازی را ادامه بدهم . لطفا راهنمایی بفرمایید . با تشکر

  • Avatar
   علی
   نوامبر 7, 2019

   ریستور لایسنس نزدم الان بازی قفل دیگه هیچ کاری نمیشه کرد

  • Avatar
   هادی
   مارس 23, 2020

   سلام من اکانت ظرفیت 2 بازی inFAMOUS First Light رو خریدم از سایتتون همه مراحل رو هم رفتم تو لیست دانلودم هم اومد اما تو مرحله اکتیو کردن اکانت اخطار میده میگه قبلا رو یه سیستم دیگه اکتیو شده چکار باس بکنم اساتید محترم شیده گیم؟

  • Avatar
   محمدلمین
   مه 22, 2020

   سلام اگه بازی دانلود کردم باید سینگ اوت بزنم

پاسخ

* نام:
* ایمیل: (منتشر نشده)
   وب سایت: (آدرس سایت باhttp://)
* توضیح:
وارد کردن کد